ULTRALIGHT: "na míru" každému juniorovi

uskg-content-page-UL

Fiting-Guide-UL3999 Fiting-Guide-UL42107 Fiting-Guide-UL45114 Fiting-Guide-UL48122 Fiting-Guide-UL51130 Fiting-Guide-UL54137 Fiting-Guide-UL57145 Fiting-Guide-UL60152 Fiting-Guide-UL63
160

 pro správnou velikost holí klikněte na barevnou ikonu odpovídající výšce hráče v palcích, resp. cm

 

Nikoho nemůže golf bavit, pokud délka a hmotnost jeho holí nebude odpovídat jeho fyzickým možnostem.
U dětí to platí dvojnásob.

DEVĚT RŮZNÝCH VELIKOSTÍ PRO MLADÉ ZAČÁTEČNÍKY A STŘEDNĚ POKROČILÉ

Dětské golfové hole U.S.Kids Golf nastavily standard v juniorském golfu. Natolik vypracovaný systém a široký výběr pro každého nemá žádná jiná společnost na světě. Možnost postupného doplňování "starter setu" dalšími holemi oceňuje většina golfistů, ale řada výrobců takovou možnost dává pouze dospělým hráčům. 

Dětský golfový set UltraLight pro rekreační hráče má výrazně odlehčené hlavy holí a speciálně přizpůsobený flex šaftu výšce a síle mladého hráče. Vybavení je třeba vybírat podle výšky, nikoliv jen podle věku hráče. Barevné kódování usnadňuje výběr, řady jsou označeny střední výškou hráče v palcích.

Nejste-li si jistí, jaké golfové vybavení pro děti zvolit, podívejte se např. na následující krátké video, případně na několik slov, jak správně vybrat.

Každá dětská golfová hůl ULTRALIGHT má odlehčenou hlavu hole a pružnější šaft než je u řady TOUR SERIE. ULTRALIGHT jsou  tak tou nejlepší volbou jak začít a získat ty nejlepší základy golfu.

iconFit Každoroční měření je zásadní pro dosažení a zachování správného vývoje švihu. Děti vyrostou o 6-8 cm ročně. iconDriverWeight Hmotnost hlavy hole roste postupně s hráčem. U nejmenších je o 30% lehčí (WT–30) a rozdíl hmotnosti proti dospělým se postupně snižuje až na pouhých 10% u nejstarších juniorů (WT-10).
iconLength Délka holí je odstupňována tak, aby sedla pro každého hráče. Délka dřev roste o 5 cm pro každou řadu a např. dětské železo o zhruba 3,5 cm. iconShaft Šafty jsou vyrobeny z grafitového kompozitu KidsFlexTM. Ohebnost (flexibilita) i hmotnost šaftů je v jednotlivých řadách holí přizpůsobena výšce a fyzické síle dítěte v určitém věku.
iconDriver Dětský driver ULTRALIGHT je pro hráče se stejnou výškou o 2,5 cm kratší než v TOUR SERIES, aby i začínajícímu hráči pomohl uspět: 2/3 řešení. iconGrip Tloušťka gripů také u jednotlivých řad holí s ohledem na růst dítěte postupně vzrůstá. Je totiž nesmírně důležitá pro nácvik a fixaci správného držení hole.

 

 

 

 
890
729018907290
Značky
Držení

Stránka 1 z 4 - 149 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 149 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací