Tour Serie: špičkové náčiní pro nejlepší hráče pro přesnou a dlouhou hru

TS3-intro
 

DELŠÍ RÁNY, VÍCE ODPOUŠTĚNÍ, VÍCE ZÁBAVY

S přibývajícími zkušenostmi a herní vyspělostí mladých hráčů se mění i požadavky na optimální vlastnosti golfových holí. Tužší šafty, těžší hlavy holí a menší tolerance k chybám hráče jsou charakteristické pro řadu Tour Series určené pro výkonnostní a závodní golfovou mládež. Dobrou techniku však tyto hole naopak odměňují mimořádnou přesností hry.

I třetí generace Tour Series je konstruována s cílem poskytnout nejlepším mladým hráčům to nejlepší vybavení, které si zaslouží. S pomocí Trackman Technology se zrodila řada TS3 pro optimalizaci odpalu, délky, spinu i konzistence.  

Jak na to?

  • změřte výšku hráčky/hráče i v botách a přepočtěte na palce (jeden palec je 2,54 cm). Optimální velikost je označena právě hodnotou výšky v palcích.
  • změřte její/jeho rychlost švihu, abyste si ujistili, že je vhodné přejít na řadu Tour Series (minimální hodnoty jsou uvedeny v záhlaví každé velikostní kategorie)
  • pak už jen klikněte na barevnou ikonu s údajem v palcích, resp. cm na a vybírejte:

 

TS51_cat130 TS54_cat137 TS57_cat145 TS60_cat152 TS63_cat160+

 

 A jak určit správný okamžik pro přechod z ostatních řad na ty nejnáročnější Tour Series může pomoci i následující video: 

 
1138
189001113818900
Značky
Držení

Stránka 1 z 2 - 80 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 80 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací