Doprava a platba

Bezplatná doprava

shop-ppl

KURÝRNÍ SLUŽBA PPL

Bezplatná doprava až k Vašim dveřím, a to obvykle již druhý den. 

Kurýři PPL doručují balíky po celé České republice, a to následující den. Předběžný čas doručení v rozmezí dvou hodin obdržíte SMS zprávou přímo od kurýra.

Pokud nebudete moci zásilku převzít, je možné opakované doručení, případně uložení v ParcelShopu, kde si ji později vyzvednete sami.

Pouze v případech drobných objednávek musí být účtován určitý poplatek (obvykle 100 Kč, jen u objemnějších zásilek 150 Kč). To neplatí pro objednávky nad 2.999 Kč, kdy veškeré náklady na manipulaci, zabalení i bleskurychlou dopravu až k vašim dveřím hradíme my.

Osobní předaní

Každého z našich klientů vždy rádi vidíme osobně. Objednané zboží si můžete zdarma vyzvednout přímo ve  vzorkovně v prostorách naší kanceláře Praze Zličíně v blízkosti OC Metropole Zličín. Byť někde osobní převzetí také zpoplatňují, u nás v U.S. Kids je samozřejmě zdarma.

Pokud si s něčím nebudete vědět rady, osobně Vám rádi poradíme.

 

U.S. Kids Golf CZ
c/o Meditrade, s.r.o.
Na Radosti 413/2
155 21 Praha 5
Jde o areál Zličín Business Park, který je sice poměrně rozsáhlý, ale cesta k nám je snadná.
Po odbočení doprava z hlavní silnice vedoucí jinak dál na Chrášťany odbočte doleva první branou směrem do areálu (po pravé ruce budete mít nové sídliště Zličín).
Od brány jeďte stále rovně - minete Budovu 1, pak přejedete rovně kolem odbočky ke skladové části areálu a projedete stále rovně kolem Budovy 2.
Na jejím konci zatočíte doprava a zaparkujte na některém z volných míst. Náš vchod je druhý zprava, na dveřích uvidíte logo U.S. Kids Golf (po levé straně je zvonek).

 

Souřadnice pro GPS: 50.0550039N, 14.2788883E


PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM

Jde o nejjednodušší a nejúspornější způsob, krátce po objednání obdržíte zálohovou fakturu obsahující QR kód. Jeho načtením (ofocením) do bankovní aplikace mobilního telefonu se vyplní příkaz a ten jen stačí odeslat. Máte-li svůj účet u ČSOB, platba proběhne online, do jiných bank obvykle do druhého dne. Jakmile je platba připsána na účet, již připravené zboží převezme kurýr a do 24 hodin už si ho můžete užívat.

Pokud jste si vybrali osobní převzetí, obdržíte informační email, že Vaše vybavení už na Vás čeká ve vzorkovně naší kanceláře nedaleko Metropole Zličín (viz výše).

PLATBA DOBÍRKOU (V HOTOVOSTI ČI KARTOU)

Řada klientů volí při objednávce úhradu dobírkou, za kterou však kurýrní služby vybírají poplatek 50-70 Kč. Platba však probíhá až při převzetí Vašich objednaných věcí, je možné provést úhradu jak v hotovosti, tak i platební kartou. Taková platba je většinou připsána na náš účet do jednoho týdne, jakmile se objeví na účtě, je vystaven daňový doklad s "doplatkem nula", který obdržíte emailem a zároveň jej máte k dispozici ve svém účtu na tomto serveru U.S. Kids Golf. 

 home_icon_1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací