Začínáme s golfem

 yard-club-banner

Fiting-Guide-YC3692 Fiting-Guide-YC3999 Fiting-Guide-YC42107 Fiting-Guide-YC45114 Fiting-Guide-YC48122 Fiting-Guide-YC51130 Fiting-Guide-YC54137 Fiting-Guide-YC57145 Fiting-Guide-YC60152 Fiting-Guide-YC63160

 pro správnou velikost holí klikněte na barevnou ikonu odpovídající výšce hráče v palcích

Každý golfista chce mít dobrý pocit ze hry a stát se ve své kategorii lídrem. Pro bezchybnou a přesnou hru je základním předpokladem správný golfový švih. Aby se švih stal dokonalým, je třeba naučit se držet hůl a zvládnout správný postoj a jednotlivé fáze švihu. Časopis Golf Digest označil hole Yard Club od U.S.Kids Golf za nejlepší hole pro výuku golfového švihu, které brání špatným návykům a činí hru jednodušší.

Klíčovou úlohu při výuce hrají samozřejmě profesionální trenéři, koučové a instruktoři, proto U.S. Kids Golf spolupracuje se mnoha členy profesionálních golfových asociací po celém světě, americkou či českou PGA nevyjímaje. Zároveň se snaží podporovat veškeré aktivity České golfové federace i Nadace Hanuše Goldschneidera, které se snaží maximálně podporovat rozvoj dětského a juniorského golfu.

K rychlejšímu osvojení základů golfu je velmi důležité i dobré tréninkové vybavení.

Hole Yard Club mají pružnější shaft a o 20% větší superlehkou Al hlavu než standardní hole pro hru. Hole tak mají větší úderovou plochu a tedy o 20% zvyšují šanci dobře trefit míček. Více krásně letících ran zvyšuje naději, že hra začínající golfisty opravdu "chytí".

Šafty jsou opatřeny speciálně tvarovaným gripem (rukojetí), který pomáhá udržet správné držení hole a budovat přirozený švih od samých počátků. Výuka golfu je tak mnohem snadnější a fixace správného držení je základním předpokladem pro vývoj dobrého švihu.

S loftem 46o se Yard Club řadí mezi 9i a PW a pomáhá tak míčku do vzduchu lépe než obvyklé železo 7, se kterým většina nováčků začíná.

Hlavy holí Yard Club jsou o 20-25% lehčí než standardní, již odlehčené hlavy u holí Ultralight. Začátečníkům tak usnadňují rychlejší švih a současně prodlužují rány. 

Tréninková hůl je nejen velmi dobrou první holí pro úplné začátečníky, ale díky pěnovým míčkům je s ní možné hrát i na zahradě či v parku a i pokročilejší hráči si mohou užít spoustu zábavy.

Je samozřejmě možné hrát i s regulérními golfovými míčky na drivingu.

yard club

 
510
119015101190
Značky
Držení

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací