PROČ US KIDS?

Proč zkušení golfisté pořizují pro své dobře hrající potomstvo vybavení U.S. Kids Golf? Většinou proto, že vědí, co dělají ...


USKG_preference

VÝHODY REGISTRACE DO USKG KLUBU

Stejně jako v USA a řadě dalších zemí po světe je i u nás více než 10 let možné stát se členem U.S. Kids Golf klubu a získat jak výhodné podmínky při pořízení vybavení U.S. Kids Golf, tak např. informace o USKG turnajích, kempech, akcích nebo novinkách (newsletter).  Stačí se jen zaregistrovat.

uskg-club-logo_1

Největším setkáním fanoušků U.S. Kids Golf je jistě World Cup Championship v Pinehurstu v Severní Karolíně (USA) nebo mistrovství Evropy ve Skotsku.
Podívejte se třeba na následující krátké video z evropského šampionátu těch nejmladších golfistů.

USKG je jediná společnost, která před více než 20 lety začala systematicky zkoumat fyziognomii i anatomii mladých golfistů a zjišťovala potřeby malých človíčků, pokud mají od útlého věku 2-3 let rovnoměrně sílit, růst a zlepšovat se, a po celou dobu zachovávat proporce holí váhové, délkové či flexní odpovídající těmto poměrům u dospělých.

Řada dospělých kdysi začínala s golfem pouze se zkrácenými dospělými holemi, na malé děti s nesmírně těžkými hlavami. U zkráceného šaftu už flex nezbývá téměř žádný. Často se tak stávalo, že malý golfista si prostě zničil záda a "strhl" slibně se vyvíjející švih.

Ano - v roce 2017 oslavila USKG s juniorskými golfisty a jejich rodiči dlouhých 20 let činnosti, na jejímž konci je v úvodu zmíněných 9 řad pro začínající a středně pokročilé, které jsou odlehčené od 30% až do 10%. Pět řad Tour Series pro vyspělé hráče nad 51" s rychlým švihem a přesným vedením hole má parametry prakticky srovnatelné se špičkovými golfovými holemi pro dospělé. K tomu samozřejmě náleží široký výběr oblečení či bot, míčky, rukavice, čepice, windshirty, atd. Přechod z juniorských na regulérní hole je pak pro hráče již zcela hladký.

VYBAVENÍ A PRODUKTY

Správnost koncepce vytvořenou USKG potvrzuje i to, že řada dobrých výrobců téměř 100% okopírovala logiku systému a měření podle barevných tyčí nebo pásů. Ale dokonalý fitting pro toho kterého hráče neleží jen ve výrobě různě dlouhých šaftů. Vyvážení všech parametrů je velmi zdlouhavý proces zkoumání a dalších úprav, které nelze provést "přes noc". I proto si USKG drží své prémiové postavení v dětském a juniorském golfu po celém světě. I to, že společnosti, které se dříve se koncentrovaly výhradně na dospělé hráče, i díky U.S. Kids golf úspěchům vrcholícím každoročně World Championship a TEEN Tour v Pinehurstu, NC, začaly větší pozornost věnovat i vybavení pro děti, potvrzuje správnou cestou, kterou se USKG společnost vydala a dál po ní kráčí.

Ultralight sÉrie

Již od roku 1997 je Ultralight standardem v oblasti golfového vybavení pro začínající děti a mládež. Zatímco jiní výrobci obvykle nabízejí několik velikostí pro velmi širokou škálu věku, U.S. Kids Golf řady se liší o pouhé tři palce (7,5 cm) výšky hráče. Hole se přitom liší nejen svými rozměry, tj. délkou šaftů i velikostí hlav holí, ale i např. pružností šaftů. Až o 30% nižší hmotnost hlavy hole oproti dospělým a vyšší pružnost šaftů dovoluje hráčům vyvinout vyšší rychlost švihu. Flexe šaftů je specifická pro každou výškové kategorii, totéž platí i velikosti gripů. Výsledkem práce našich inženýrů je vybavení, které podporuje lepší švih, více radosti ze hry a věřme, že i lásku ke golfu na celý život.

TOUR SÉRIE

USkids-TS3-driver-2018SMPokud už mladý golfista získá dostatečné zkušenosti a potřebuje cosi lepšího, odpovědí je Tour Série. Od doby jejího uvedení v roce 2007 se Tour Série rychle stala volbou číslo jedna mezi nejlepšími hráči, kteří se utkávají na U.S. Kids Golf World Championship. Proč?

Výkon. Míček totiž letí dále a s větší přesností, protože hlavy jsou o 5 % těžší než u systému Ultralight a šafty jsou tužší a delší.

Kvalita holí je shodná s mnoha předními výrobci holí pro dospělé.

Design a pak i výroba každé velikosti poskytuje perfektní přizpůsobení každého parametru hole, včetně délky, loftu či objemu hlavy, její hmotnosti či hmotnosti šaftu, frekvence i flexe s nízkým "kick pointem", velikost gripu i úhlu lie. Tour Série - a zejména pak již třetí generace TS3 uvedená v roce 2018 - pomáhá špičkovým mladým hráčům dosahovat těch nejlepších výsledků.

To je ten důvod, proč nejlepší mladí hráči hrají s Tour Sérií.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací