JAK NA "HLÍDACÍHO PSA"?

hlidaci_pesAsi v každém z nás zůstalo kousek "lovce" a v každém sportovci je i soutěživý duch. A tak kdo by rád neulovil nějakou dobrou vyhlédnutou věc za lepší cenu, než je dnes, případně nebyl u ní mezi prvními, pokud např. do akce půjde jen omezený počet kusů.

Pro registrované členy USKG klubu je k dispozici možnost zvaná "hlídací pes", tedy speciální tlačítko Sledovat cenu, které dodání chybějícího zboží nebo propad ceny (resp. akci) pohlídá za Vás a okamžitě Vás o příležitosti informuje.

Je samozřejmě potřebné být přihlášen, aby systém věděl, komu má upozornění v pravou chvíli poslat.

Máte-li vybranou verzi (na příkladu vpravo jde o vyprodaný set TS51-V10b na grafitu, pro praváka), zcela vpravo od obrázku pod cenou, Kódem produktu a Kategorií jsou ikony Tisk, dále doprava Dotaz (to vše je však nyní schováno za dialogovým oknem)

A zcela vpravo je pak ona ikonka:  sledovat cenu.

hlidaci_pes_blue_bigKlikněte tedy na Sledovat cenu a objeví se dialogové okno UPOZORNĚTE mě, až.., které vidíte na obrázku nahoře. Zaškrtněte si, čeho je libo (v podstatě třeba všechny možnosti, tedy (1) až bude dotyčná položka znovu na skladě, (2) bude v akci a navíc (3) bude stát pod 15.000 Kč). 

Jakmile se Vaše představa stane skutečností (pokud se tak stane), dostanete okamžitě na Váš email od hlídacího psa "echo" a dobrá koupě může být doma.

Protože se ceny v průběhu času poměrně mění, tak jak přicházejí nové položky, podle kurzu, podle aktuálních zásob a poptávky, ale i různé koordinované akce USKG pro podporu členů i malých golfových nadějí, naděje na nějaké "BINGO" je velmi reálná!

Stačí zaměstnat psa...